Kamenárstvo


Vo svojej výrobnej činnosti opracovávame mramor, žulu, travertín, pieskovec, vyrába parapety, schody, obklady kozubov ale aj kuchynské pracovné dosky na mieru.

Majstrovstvo
vo vašom dome.

KAMPOL

Kuchynské dosky
na mieru

Kuchynské dosky na mieru z kameňa sú nielen pekným estetickým prvkov, ale aj praktickým riešením pre vašu kuchyňu. Ich odolnosť a dlhá životnosť zaručujú, že vám budú slúžiť po mnoho rokov a zachovajú svoj krásny vzhľad.

Parapety a schody
na mieru

Schody a parapety sú jedným z najdôležitejších prvkov v interiéri a exteriéri domu. Naše výrobky sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie pri chôdzi. Ich estetická krása a trvanlivosť zabezpečujú, že vám budú slúžiť dlhé roky a stále budú vyzerať skvele.

> 30 rokov
skúsenosti

Vďaka našej dlhoročnej skúsenosti v oblasti kamenárstva sme schopní poskytnúť široký výber prírodných kameňov, ako je mramor, žula, vápenec a ďalšie. Naše dosky, parapety a schody sú vyrezávané a upravované s najväčšou starostlivosťou.

Materiály

Naša schopnosť zabezpečiť na objednávku rôzne varianty farieb žuly nám umožňuje ponúknuť bohatší výber a vyhovieť rôznym vkusom a štýlom interiérov. Sme pripravení spolupracovať s každým zákazníkom a pomôcť mu realizovať jeho vízie a predstavy o krásnom a esteticky príjemnom prostredí.

Ak má zákazník konkrétnu predstavu o farbe, ktorú by chcel mať vo svojom interiéri, môžeme mu ponúknuť poradenstvo a informácie o tom, aký vzor a odtieň žuly by najlepšie zodpovedal jeho požiadavkám. Snažíme sa vyjsť v ústrety každému zákazníkovi a uspokojiť jeho individuálne priania, aby bol spokojný s konečným výsledkom.

alt text

Naše realizácie

Klient na prvom mieste.

Našou spoľahlivou prácou a vysokou kvalitou materiálov, prác a služieb sa snažíme splniť všetky potreby klienta.